...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Praktyki w OW

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Studia studiami, ale co zrobić, żeby dowiedzieć się, jak rzeczywiście wygląda praca w doradztwie dla biznesu? Można dołączyć do OW w czasie wakacji i wejść w sam środek prawa i podatków w praktyce. Z takiej możliwości skorzystali Martyna Gawlas i Witold Podraza, którzy z początkiem lipca dołączyli do Załogi OW i odbędą u nas praktyki. Poznajcie ich bliżej:

Martyna, która dołączyła do zespołu OW Tax, jest zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu biznesowego Karierosfera (w dziedzinie podatki). Jest studentką rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a swoją przygodę z pracą w podatkach zaczyna właśnie w OW. Najbardziej interesują ją zagadnienia związane ze sporami podatkowymi i VAT.

Witold o praktykach dowiedział się w Szkole Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Dołączył do teamu OW Legal, a konkretnie do German Desk. Skończył III rok prawa, a jego zainteresowania koncentrują się wokół prawa cywilnego, prawa międzynarodowego i prawa UE.

Mamy nadzieję, że ten czas będzie wartościowy dla Martyny i Witolda i pomoże im w rozwoju ich dalszych karier.