...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Krzysztof Sachs w Zespole Olesiński & Wspólnicy

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Z radością i satysfakcją informujemy, że Krzysztof Sachs dołączył jako Doradca Strategiczny do Zespołu Olesiński & Wspólnicy.
Krzysztof Sachs to absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, doradca podatkowy. Od 1997 roku pracował w konsultingu, najpierw w Arthur Andersen, a od 2002 r. w Ernst & Young (EY).
Jako doradca podatkowy, Krzysztof brał udział w projektach o strategicznym znaczeniu dla międzynarodowych korporacji oraz największych polskich firm.
Krzysztof Sachs to także ekspert sejmowej Komisji Finansów Publicznych i senackiej Komisji Gospodarki, laureat wyróżnień w rankingu doradców podatkowych Dziennika Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej.
Autorytet w dziedzinie VAT, współautor m.in. słynnego Komentarza do Dyrektywy VAT, znanego każdemu, kto ma do czynienia z podatkami.
Zaangażowanie w ramach społecznego przewodniczenia Komisji Licencyjnej PZPN jest powszechnie doceniane w środowisku piłkarskim, a miłośnicy starej motoryzacji wiedzą, że to także pasja Krzysztofa, który jest członkiem zarządu Towarzystwa Automobilowego Topacz.
Współpraca Krzysztofa z Kancelarią Olesiński i Wspólnicy dotyczy wyłącznie projektów eksperckich oraz wsparcia dla zarządu Kancelarii w jej strategicznych zagadnieniach.
Krzysztof Sachs dołączył do Rady Ekspertów Olesiński & Wspólnicy.