...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

16. Turniej Badmintona

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Jest taki dzień w roku, w którym Załoga Grupy OW wstaje od biurek i spotyka się na kortach badmintonowych. To już tradycja – turnieje z lotką przelatującą nad siatką odbywają się od początku naszej działalności (z dwuletnią przerwą spowodowaną pandemią). W ubiegły czwartek miała więc miejsce 16. edycja.

Dobra zabawa i zdrowa rywalizacja to najważniejsza zasada naszych rozgrywek. Na kortach stanęły drużyny ze wszystkich naszych biur – gościliśmy we Wrocławiu Załogę z Warszawy, Krakowa, Gliwic i Gdańska. Turniej jest zatem doskonałą okazją do integracji!

Osoby spragnione dodatkowych sportowych emocji mogły wziąć udział w strefie wyzwań, gdzie za różne aktywności zbieraliśmy punkty. Można było je zdobyć m.in. za deskę, poziome nożyce czy trzymanie kettla na czas. Punkty, przeliczone na złotówki, zasilą konto fundacji wybranej przez tych, którzy „wycisnęli” najlepsze wyniki.
Po sportowych zmaganiach czekała na nas strefa relaksu, w której mogliśmy zjeść coś pysznego, odpocząć i pogadać. To był bardzo dobrze spędzony czas!