Doradza prawnie od 2011 r., a od 2012 r. w ramach struktur Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w projektach związanych z nowymi technologami oraz w procesem budowlanym i obrotem nieruchomościami. Odpowiada również za bieżące doradztwo na rzecz polskich i międzynarodowych klientów w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego, cywilnego oraz prawa pracy.

 

Doradzała Klientom przy złożonych projektach na wdrożenie, korzystanie, rozwój i utrzymanie rozwiązań informatycznych, zarówno do zarządzania procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie w modelu on-premise oraz SaaS, jak również służących do sprzedaży innowacyjnych usług (m.in. w branży telekomunikacyjnej). Prowadziła również projekty związane z tworzeniem i wprowadzaniem na rynek zaawansowanych produktów IT.

 

Zajmuje się również doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz w procesach budowlanych i inwestycyjnych obejmujących umowy oraz administracyjno-prawne kwestie związane z budową nowych obiektów, rozbudową/przebudową istniejących, a także w transakcjach, w których przedmiotem są nieruchomości. Ma bogate doświadczenie w negocjowaniu umów najmu komercyjnego dotyczących powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych, a także w projektach z zakresu podatku od nieruchomości.

 

Reprezentuje klientów w sporach przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnym.

 

Doradza w języku angielskim.

 

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała także prawo na Uniwersytecie w Ghent w ramach programu Erasmus Socrates oraz ukończyła roczną szkołę prawa amerykańskiego organizowaną przez Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology przy Uniwersytecie Wrocławskim. Egzamin zawodowy zdała z wyróżnieniem. Wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Moje publikacje