NIPnow

Sprawdź numery NIP swoich kontrahentów.
Skorzystaj z NIPnow.

tick-inside-circle(1)

Czym jest NIPnow?

 

 

To usługa, dzięki której zweryfikujesz czy numery NIP oraz VAT UE Twoich kontrahentów są ujawnione w oficjalnych rejestrach Ministerstwa Finansów i Komisji Europejskiej.

good

Dlaczego warto skorzystać z NIPnow?

 

 

Niezależnie od ilości kontrahentów, dostaniesz raport, który wskaże Ci które numery NIP są prawidłowe, a które nie są ujawnione we właściwych rejestrach i powinieneś wykonać dodatkową weryfikację statusu kontrahenta w celu zabezpieczenia swoich interesów.

Jak działa NIPnow?

table(1)

Wysyłasz plik JPK VAT za dany miesiąc

arrow-pointing-to-right
process

NIPnow weryfikuje poprawność numerów NIP oraz VAT UE

arrow-pointing-to-right
newspaper(1)

Otrzymujesz raport ze statusem kontrahentów oraz informacją którzy z nich nie figurują w bazie podatników

numbered-list

Dlaczego poprawność numerów NIP kontrahentów jest tak istotna?

 

Weryfikacja numerów NIP kontrahentów pozwoli uniknąć bieżących, czasochłonnych czynności sprawdzających i kontroli ze strony urzędu. Badanie numerów NIP pomaga w kontroli danych kontrahentów i dokonywanych transakcji, a także może pozwolić uniknąć ewentualnych sankcji w zakresie VAT.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze specjalistą O&W lub zostaw swoje dane:

Zostaw swoje dane:

Podane przez Panią/Pana powyżej dane będą przetwarzane przez Olesiński i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie i kontaktu z Państwem w zakresie wybranych obszarów działalności Państwa firmy. Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawiania.