• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español

Senior Tax Consultant

Wrocław, Warszawa

obszar: doradztwo podatkowe, VAT

Zadania na stanowisku:

bieżące doradztwo podatkowe w zakresie VAT, akcyzy, regulacji celnych,

udział w przeglądach podatkowych, postępowaniach podatkowych,

przygotowywanie opinii podatkowych i wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe,

udział w prowadzeniu i weryfikacji rozliczeń podatkowych,

efektywna komunikacja z klientami, urzędami skarbowymi, współpracownikami oraz specjalistami z innych zespołów.

Profil kandydata:

co najmniej 3 lata doświadczenia w firmie doradztwa podatkowego,

kierunkowe wykształcenie (prawo, administracja, księgowość, finanse, rachunkowość),

znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym,

bardzo dobra znajomość MS Excel,

znajomość przepisów VAT,

bardzo dobra organizacja pracy, dociekliwość, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania,

aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole,

dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień doradcy podatkowego.

Kandydatom oferujemy:

przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie, umożliwiającej częściową pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,

możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów i w pracy dla prestiżowych klientów,

udział w ciekawych zadaniach i projektach; możliwość publikacji i prowadzenia szkoleń,

dobre warunki zatrudnienia,

pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółki z Grupy O&W z siedzibą we Wrocławiu, tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., GOBS Sp. z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o., w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.

Współadministratorami podanych danych osobowych, w tym zawartych w dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w toku procesu rekrutacji są spółki z Grupy O&W z siedzibą we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław), tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., GOBS Sp. z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o.  Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane znajdziesz na stronie http://olesinski.com/polityka-prywatnosci/.