HR Assistant

Wrocław

obszar: HR

Szukamy Ciebie, jeśli:

Masz za sobą pierwsze doświadczenia w HR-ze, przy wsparciu procesów wewnętrznych,

znasz zagadnienia z zakresu rekrutacji, employer brandingu, zatrudnienia i innych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi,

jesteś osobą dostępną w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,

masz wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne, jesteś osobą empatyczną i cechuje Cię swoboda i profesjonalizm w kontaktach z ludźmi,

potrafisz współpracować w zespole,

umiesz efektywnie zbierać, analizować i interpretować dane oraz wyciągać wnioski,

Twoje superpOWer to dokładność i terminowość,

czujesz odpowiedzialność za powierzone zadania, cechuje Cię determinacja i wytrwałość,

dobrze organizujesz pracę własną oraz efektywnie działasz pod presją czasu - wielozadaniowość to podstawa w HR,

znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

mile widziane wykształcenie kierunkowe (zarządzanie, psychologia, komunikacja, nauki społeczne),

mile widziana znajomość branży prawno-podatkowej.

Twoja rola w OW:

Angażowanie się w bieżące zadania zespołu, m.in.:

 • tworzenie raportów, baz danych i analiz,
 • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem rekrutacji, zatrudnienia, benefitów pracowniczych,
 • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentacji,

 • organizacja spotkań rekrutacyjnych i wsparcie w zarządzaniu kalendarzem zespołu,

  sporządzanie opisów stanowisk oraz wsparcie w formułowaniu i edycji ogłoszeń,

  bieżąca obsługa systemu eRecruiter,

  research rynku i trendów HR-owych,

  reprezentowanie grupy OW na targach pracy, eventach zewnętrznych oraz szkoleniach,

  budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami organizacji studenckich, kół naukowych, firmami zewnętrznymi i dostawcami usług dla HR.

  Dołączając do OW zyskujesz:

  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  wynagrodzenie dopasowane do poziomu doświadczenia,

  jasną ścieżkę rozwoju zawodowego w oparciu o zdefiniowaną strukturę stanowisk,

  pełny zakres benefitów (system kafeteryjny MyBenefit, bezpłatna opieka medyczna Luxmed, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia szpitalnego, dofinansowanie od karty Multisport, bezpłatne zajęcia językowe, masaże biurowe),

  pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia,

  wsparcie doświadczonego zespołu i kilkuetapowy proces onboardingu,

  bycie częścią kultury organizacyjnej opartej na proaktywności, empatii i bezpośredniej komunikacji – mówimy do siebie na „ty”, świętujemy wspólnie urodziny, organizujemy Turniej Badmintona, wyjścia i wyjazdy integracyjne, spotkania świąteczne,

  pełną wyzwań i możliwości pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, co wiąże się z możliwością realizacji swoich pomysłów i projektów związanych z procesami HR-owymi.

  Aplikuj

  HR-SuperpOWer

  Jesteśmy 5-osobowym zespołem pasjonatek HR-u, każda z nas ma swoje superpOWers, ale działamy wspólnie, wymieniając się wiedzą i dyskutując nad problemami.
  Pracujemy we wrocławskiej siedzibie, ale opiekujemy się procesami HR-owymi w każdej z 4 spółek z Grupy OW również w pozostałych lokalizacjach – Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Gliwicach! Obecnie nasza Załoga liczy ponad 240 osób, ekspertów z wielu obszarów, mi.in. prawnych, podatkowych, księgowych, analitycznych i administracyjnych.Zespół HR jest nieodłączną częścią społeczności OW – ściśle współpracujemy z Managerami i Liderami, reagujemy na potrzeby naszych pracowników. Kompleksowo opiekujemy się szeregiem procesów w naszej organizacji, m.in. tworzymy strategie rekrutacyjne, bierzemy aktywny udział w konstruowaniu polityki wynagrodzeniowej i benefitowej, struktury stanowiskowej oraz systemu oceniania. Aktywnie działamy w obszarze komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu, zarządzamy cyklem życia pracownika od strony administracyjno-kadrowej, tworzymy plany rozwojowe dla naszej Załogi, w tym proces onboardingu.
  Jeśli interesujesz się tymi zagadnieniami, masz entuzjazm do pracy i jesteś osobą nastawioną na rozwój – zaaplikuj do nas!

  ***

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółki z Grupy OW z siedzibą we Wrocławiu, tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., OW Accounting & Payroll Sp. z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o., w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.

  Współadministratorami podanych danych osobowych, w tym zawartych w dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w toku procesu rekrutacji są spółki z Grupy OW z siedzibą we Wrocławiu (ul. Świdnicka 40, 50-024 Wrocław), tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., OW Accounting & Payroll Sp.z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o.  Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane znajdziesz na stronie http://olesinski.com/polityka-prywatnosci/.