Asystent/ka administracyjny/a w zespole prawnym

Wrocław

obszar: Administracja

Twój zakres obowiązków:

bieżące wsparcie administracyjne dedykowanego zespołu prawnego lub podatkowego,

zarządzanie kalendarzem spotkań, w tym organizacja oraz koordynacja spotkań z Klientami, szkoleń oraz telekonferencji,

reprezentowanie firmy w urzędach oraz instytucjach,

obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

zarządzanie bazą kontaktów z aktualnymi i potencjalnymi Klientami (CRM),

przygotowywanie i generowanie faktur wraz z zestawieniami prac zespołu,

wykonywanie drobnych tłumaczeń,

przygotowywanie projektów dokumentów (w tym m.in. formatowanie, archiwizacja),

przygotowywanie prezentacji ofertowych i szkoleniowych w programie Power Point,

organizacja podróży służbowych,

obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej wraz z koordynacją właściwego obiegu dokumentów, w tym obsługa Portali,

zarządzanie przepływem informacji pomiędzy zespołami prawnymi/podatkowymi a pozostałymi działami administracyjnymi.

Nasze wymagania:

posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki administracyjne, ekonomiczne, biznesowe),

znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

bardzo dobrze znasz pakiet MS-Office (Excel, Word, PowerPoint, SharePoint, OneDrive),

swobodnie korzystasz z narzędzi do telekonferencji (Teams, Zoom),

jesteś osobą otwartą, z pogodnym usposobieniem,

posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

umiesz pracować zespołowo,

jesteś dokładną osobą i bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, również pod presją czasu,

wykazujesz się chęcią pomocy i pełnym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań,

posiadasz czynne prawo jazdy.

Dołączając do Załogi OW zyskasz:

stabilne zatrudnienie i atrakcyjny system wynagradzania oparty o rozmowy okresowe – stawiamy na feedback i nagradzamy efekty zaangażowania,

wsparcie zespołu – wymieniamy się wiedzą i wzajemnie motywujemy do rozwoju,

system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, w tym dostęp do innowacyjnej platformy z serialami rozwojowymi Youniversity,

przyjazną kulturę pracy, promującą otwartość i elastyczność – dbamy o wspólne wartości i relacje, integrujemy się podczas Turnieju Badmintona, wyjazdów i akcji charytatywnych,

pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny z atrakcyjnymi benefitami, dofinansowanie do kart Multisport, ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia szpitalnego, bezpłatne zajęcia językowe i masaże biurowe,

możliwość pracy z nowoczesnego biura, położonego w dobrze skomunikowanej części miasta,

… i wiele więcej!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółki z Grupy OW z siedzibą we Wrocławiu, tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., OW Accounting & Payroll Sp. z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o., w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.

Współadministratorami podanych danych osobowych, w tym zawartych w dokumentach aplikacyjnych i innych zebranych w toku procesu rekrutacji są spółki z Grupy OW z siedzibą we Wrocławiu (ul. Świdnicka 40, 50-024 Wrocław), tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., OW Accounting & Payroll Sp.z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o.  Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy dane znajdziesz na stronie http://olesinski.com/polityka-prywatnosci/.