Jak doradzamy?

julien-rocheblave-545776-unsplash

Wypracowaliśmy i doskonalimy własny sposób doradzania, adekwatny do współczesnych oczekiwań i tempa życia. Tworzymy zmotywowane, dobrze zorganizowane strukturalnie zespoły, oferując najwyższą jakość wiedzy. Każdy z nich prowadzony jest przez doświadczonych liderów, którzy odpowiadają za jakość porad i osobiście angażują się w stałą relację z Klientem.

Kluczowe osoby to wyłącznie profesjonaliści z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą, doskonale zorientowani w otoczeniu biznesowym Klienta. Klient zna wartość pracy dedykowanego mu Zespołu i może korzystać z jego zasobów, jednak zawsze ma do dyspozycji liderów – partnerów, potrafiących współdziałać w procesie decyzyjnym ramię w ramię.

Kluczem do efektywności w naszym modelu doradzania jest stała informacja o wynikach analiz, także w trakcie pracy i konstruktywne modyfikacje na drodze do rezultatu. Aby zapewnić efektywność, z reguły doradzamy bezpośrednio w procesie projektowania usług i transakcji. Chętnie także wdrażamy Klienta w proces tworzenia umowy, negocjacji czy innego kluczowego działania, po to aby efekt był jak najkorzystniejszy i sprawnie osiągnięty.

Zawsze dajemy najwyższą wartość, oferując rozsądne wynagrodzenie.

Większość naszej pracy to trudne zadania, projekty wymagające doświadczenia i wiedzy eksperckiej, ale niemała część to współczesne, stałe doradztwo na najwyższym poziomie. Mając do dyspozycji duży, dobrze zarządzany i zorganizowany Zespół przejmujemy często także część funkcji bieżącego doradztwa, współpracując z Klientami w ich codziennej pracy.

Umiemy działać skutecznie z prawnikami wewnętrznymi albo w pełni przejmując tę ważną rolę. W takim modelu wsparcia kluczowe jest nie tylko zaufanie, ale także zawsze wartość porad i efektywność działania, w tym połączenie bieżącego i strategicznego doradztwa.

Niezależnie jednak od przyjętego modelu, niezmienny jest sposób świadczenia usług, określany przez nas i naszych Klientów jako Radość Doradzania.