...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Zbudowaliśmy wybieg dla psów w Ekostraży

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Nasz zeszłoroczny jubileusz 15-lecia chcieliśmy obchodzić w zgodzie z naszymi wartościami, dlatego postanowiliśmy z tej okazji pomóc ukochanym przez nas od lat zwierzętom. Zbieraliśmy fundusze potrzebne do wybudowania wybiegu dla psów w azylu Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ we Wrocławiu. Nasze plany niestety musiały ulec zmianie – ze względu na pandemię nie mogliśmy dokończyć naszego prezentu dla psów w terminie, który zakładał pierwotny projekt. W końcu jednak możemy powiedzieć, że psiaki moją swoje miejsce, w którym mogą powracać do normalności po traumatycznych przeżyciach. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zrzutce!

W ostatnią sobotę część Załogi O&W spędziła w EKOSTRAŻy zajmując się ukończeniem budowy wybiegu dla psów oraz pomocą przy opiece nad zwierzętami. Dokończyliśmy montaż elementów, które posłużą do trenowania i zabawy, a przez to socjalizacji czworonogów. Mamy nadzieję, że dzięki temu szybciej będą gotowe na znalezienie nowego domu. Podczas wizyty w azylu nie mogło zabraknąć spacerów z psami, które były z opieki wyraźnie zadowolone 😉

EKOSTRAŻ stale potrzebuje wolontariuszy, którzy mogliby zająć się choćby wyprowadzaniem psów na spacer. Azyl znajduje się przy ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu. Gdyby ktokolwiek był zainteresowany, zachęcamy do kontaktu poprzez Facebook TUTAJ.