...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Wojciech Fryze i Karol Niemiec wyróżnieni w rankingu ITR World Tax

hero-photo

Nasi specjaliści z OW Tax zostali wyróżnieni w międzynarodowym rankingu podatkowym ITR World Tax. Jest to pierwsza edycja rankingu, w której zdecydowaliśmy się wziąć udział – tym bardziej cieszą nas osiągnięte wyniki!

Wojciech Fryze został wyróżniony jako Highly Regarded w kategorii General corporate tax. Wojtek pracuje w OW od 2009 roku i jest partnerem specjalizującym się w prawie podatkowym, w szczególności zagadnieniach związanych z podatkami dochodowymi. W poprzednich latach trzykrotnie został wyróżniony tytułem Recommended lawyer w dziedzinie Tax w międzynarodowym rankingu The Legal 500.

Karol Niemiec został wyróżniony jako Rising Star w kategorii General corporate tax. Karol jest managerem w zespole CIT i specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, w szczególności dla przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie specjalnych stref ekonomicznych.

Zespół OW Tax uzyskał również wyróżnienie w kategorii General Corporate Tax. Jest to nasza pierwsza edycja rankingu, więc tym bardziej rozpiera nas duma!

Gratulujemy!