...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Szkolenie: Regulacje dot. cen transferowych a odpowiedzialność karna i karna skarbowa

Zagadnienie odpowiedzialności osobistej zarządów wzbudza w ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców. W celu przybliżenia naszym Klientom tego tematu, zwłaszcza w kontekście naruszeń przepisów dotyczących cen transferowych, w miniony czwartek zorganizowaliśmy śniadanie biznesowe o tej tematyce. Eksperci Olesiński & Wspólnicy oraz O&W Analytics, którzy na co dzień zajmują się problematyką cen transferowych, analiz finansowych i prawa karnego skarbowego podzielili się z przedstawicielami firm praktyczną wiedzą na temat ostatnich zmian w przepisach i ich wpływu na zakres odpowiedzialności osobistej zarządów.
 
Wśród tematów, jakie poruszyli Tomasz Gałka, Salwador Milczanowski i Marcin Chruszczyński znalazły się m.in. zmiany w podatkach w 2019 roku, zasady odpowiedzialności karnej skarbowej, zmiany w przepisach dot. TP, składanie oświadczeń o sporządzeniu dokumentacji TP i formularza TP-R oraz istotne regulacje sankcyjne.
 
Zainteresowanie słuchaczy utwierdziło nas w przekonaniu, że przedsiębiorcy mają sporo wątpliwości związanych z odpowiedzialnością osobistą zarządów w odniesieniu do cen transferowych. Dlatego też temat ten poruszymy podczas kolejnego szkolenia, które organizujemy 14 marca w Warszawie. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych – więcej informacji znajduje się tutaj.