Rozpoczynamy cykl podcastów O&W „Czas na compliance”

hero-photo

Compliance to hasło, które w kontekście prowadzenia biznesu jest ostatnio coraz częściej wymieniane. Przepisów prawnych, które regulują działalność firm, jest coraz więcej, a zapewnienie zgodności z nimi staje się coraz większym wyzwaniem. Z kolei niespełnienie obowiązków wiąże się z ryzykiem finansowym, wizerunkowym czy nawet HR-owym.

Aby wspomóc przedsiębiorców w spełnianiu wymogów związanych z „byciem comply”, rozpoczynamy cykl podcastów „Czas na compliance”. Poprowadzą je nasi eksperci, którzy podzielą się z Państwem nie tylko swoją wiedzą teoretyczną, ale także praktycznymi poradami, które pomogą zapewnić zgodność działalności z obowiązującymi regulacjami. Będziemy także zapraszać gości specjalnych z różnych dziedzin, takich jak HR czy IT, którzy uzupełnią wiedzę naszych specjalistów o swój punkt widzenia.

Zapraszamy do odsłuchania 1. odcinka, w którym Tomasz Wróblewski oraz Justyna Papież opowiadają o tym, czym w zasadzie jest compliance oraz przedstawiają receptę na kompleksowe wdrożenie go w firmie.

 

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów na Spotify oraz Anchor, gdzie będziemy publikować kolejne odcinki podcastu.