...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Rafał Olesiński kolejny raz wśród prelegentów na OEES

Kontynuujemy swoją podróż z Open Eyes Economy on Tour po świecie ekonomii opartej na wartościach. Kolejny raz w debacie weźmie udział Rafał Olesiński, partner zarządzający O&W. Spotkamy się na konferencji w Warszawie już 24 września, której tematem będą: „Aktywa niematerialne: zidentyfikuj, zmierz, wyceń. O korzystaniu, które nie jest wykorzystywaniem”
 
Właściwa identyfikacja zasobów niematerialnych pozwala na zrozumienie i być może zmierzenie ich wartości. Jest to przy okazji obraz wyzwań przed którymi stają twórcy i liderzy współczesnych organizacji. To jak ważny jest tzw. czynnik ludzki nie jest już kwestionowane, choć niektórym sporo zajęło przyjęcie tego do wiadomości. Wszyscy czujemy czym jest to coś, trudniej jednak to zdefiniować i określić miarodajne kryteria oceny, a tym bardziej wyceny wartości „aktywów niematerialnych”, skądinąd nazywanych często niemierzalnymi – komentuje.
 
Wśród prelegentów, którzy wraz z Rafałem Olesińskim zmierzą się z tym wyzwaniem i podzielą swoim spojrzeniem, znajdą się ekonomiści, praktycy biznesu oraz przedstawiciele nauki i organizacji pozarządowych.
 
Wydarzenie odbędzie w budynku GPW, wstęp jest bezpłatny a zapisów można dokonać na stronie OEES: https://oees.pl/warszawa2409/
 
Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!