Tomasz Wróblewski

MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 765
  • E: tomasz.wroblewski@olesinski.com
Pobierz plik PDF

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W Olesiński & Wspólnicy pierwszy raz pojawił się już jako student-praktykant (2008 r.).

 

Na co dzień koordynuje prace zespołu zajmującego się doradztwem dla dużego podmiotu z branży energetycznej. Odpowiada za rozwój zespołu prawa energetycznego.

 

W ramach zespołu prawa rynków kapitałowych od 2011 roku zajmuje się bieżącym i strategicznym doradztwem dla Spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym z indeksu sWIG80, ENERGIA, CHEMIA, MEDIA i innych (w szczególności w zakresie relacji inwestorskich, realizacji obowiązków informacyjnych i kreowania Dobrych Praktyk Spółek Notowanych). Był uczestnikiem i prelegentem na licznych konferencjach i szkoleniach z tego obszaru, w tym organizowanych przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

 

Dobrze czuje się na sali sądowej. Ma doświadczenia w prawie karnym gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony interesów przedsiębiorców pokrzywdzonych przestępstwem, a także w dużych procesach cywilnych.

 

W pracy posługuje się językiem angielskim.

 

Uwielbia podróże z plecakiem, góry i azjatycką kuchnię prosto z woka na ulicach Bangkoku i Hanoi, każdą wolną chwilę wykorzystuje na zwiedzanie świata.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl