Od ponad piętnastu lat łączy specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa i podatków, najpierw zdobywając doświadczenie w międzynarodowych renomowanych firmach doradczych, pełniąc funkcje managerskie, a następnie rozwijając własną działalność. Od 2005 roku buduje i zarządza zespołem prawników i doradców podatkowych, a dzięki organicznemu wzrostowi i rozwojowi, zarządza liczącą ponad sto osób, nowoczesną prawno-podatkową firmą doradczą, z siedzibami w czterech polskich miastach.
Jako doradca strategiczny bierze udział w negocjacjach, w tym na poziomie międzynarodowym, reprezentuje przedsiębiorców w rozmowach z Rządem RP, współtworzy i wdraża koncepcje rozwoju, restrukturyzacji, bierze udział w transakcjach M&A, obsłudze inwestycji międzynarodowych m.in. największych koncernów motoryzacyjnych, jest ekspertem rad nadzorczych, zarządów Spółek, w tym spółek publicznych, specjalizując się w sprawach podatkowych (w tym także z organami podatkowymi) i pomocy publicznej.

 

Poza działalnością w Olesiński & Wspólnicy, posiada udziały m.in. w spółkach: Saurus Grow Sp. z o.o. oraz Gałka Olesiński Business Support Sp. z o.o. Był członkiem rad nadzorczych SI-Consulting SA (2008 – 2014), Fagerdala Automotive AG (2012). Obecnie jest członkiem rad nadzorczych Izoblok SA oraz Izoblok GmbH.

 

Biegle włada językiem niemieckim oraz angielskim.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl