Adwokat, z Olesiński & Wspólnicy związana od 2012 r. Odpowiada za rozwój działu prawa ochrony środowiska i prawa nieruchomości. Doradza przedsiębiorstwom działającym w branżach, które oddziałują na środowisko, co w praktyce dotyczy większości organizacji.

 

Prowadziła wiele analiz stanu prawnego nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych i ich wpływu na planowane przyszłe inwestycje. W tym zakresie doradzała zarówno nabywcom, jak i firmom pośredniczącym i wykonującym analizy środowiskowe.

 

Angażowała się w projekty dotyczące realizacji inwestycji, procesów budowlanych, zarówno na etapie koncepcyjnym jak i wykonawczym, w tym angażując się również w procesy sądowe.

 

Autorka publikacji i szkoleniowiec w zakresie zamówień publicznych, prawa nieruchomości i środowiska.

 

Zanim dołączyła do Olesiński & Wspólnicy przez kilka lat zdobywała doświadczenie w polskich oraz międzynarodowych kancelariach prawnych.

 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych prawa ochrony środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2016 r. wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

 

Doradza również w języku angielskim (absolwentka Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego).

 

W wolnym czasie biega z psem i jak najwięcej czasu spędza na świeżym powietrzu.

Moje publikacje