Natalia Komarzańska

SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • T: (+48) 71 75 00 723
  • E: natalia.komarzanska@olesinski.com
Pobierz plik PDF

Absolwentka i stypendystka WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego. Z Olesiński i Wspólnicy związana od 2013 r. Posiada ponad czteroletnie doświadczenie zawodowe, które zaczęła zdobywać jeszcze w czasie studiów, najpierw pracując w Parlamencie Europejskim w Brukseli, następnie rozpoczynając praktyki w kancelarii radcowskiej.

 

Doświadczenie zdobywała poprzez bieżącą obsługę średnich i dużych przedsiębiorstw, w tym z kapitałem zagranicznym. Aktywnie uczestniczyła także w projektach związanych z obrotem nieruchomościami, w tym badaniem due dilligence oraz finansowaniem zwrotnym inwestycji zarówno po stronie podmiotów finansujących, jak i finansowanych. Na co dzień doskonale odnajduje się w bieżącym doradztwie na rzecz działów HR, w tematyce prawa procesowego, którą wykorzystuje praktycznie w sporach z zakresu prawa pracy oraz gospodarczych (związanych m.in. z karami umownymi) oraz w zakresie doradztwa wierzycielom w procesie upadłości bądź restrukturyzacji ich kontrahentów.

 

Doradza także w języku angielskim.

 

Jedną z jej pasji jest nauka języków obcych, z których poza angielskim opanowała także hiszpański i rosyjski, w kolejce czekają francuski i turecki.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl