Michał Wach

SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: michal.wach@olesinski.com
Pobierz plik PDF

Radca prawny, absolwent WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego. W Olesiński & Wspólnicy od 2014 r.

 

Świadczy kompleksowe doradztwo z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i prawa handlowego na rzecz spółek z polskim i zagranicznym kapitałem. Posiada doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu regulacji wewnętrznych, w tym uchwał, polityk i regulaminów. Prowadził szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej oraz doradzał pracodawcom w sporach ze związkami zawodowymi.

 

Z sukcesami reprezentował klientów w licznych postępowaniach sądowych i mediacjach, w tym w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego oraz ubezpieczeniowego. Doświadczenie zdobywał w trakcie kilkuletniej pracy jako asystent sędziego w wydziale cywilnym, a także jako absolwent Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. W wolnych chwilach udziela się na blogu oraz w prasie prawniczej.

 

Doradza spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Brał aktywny udział w przygotowaniu emitentów do nowych wymogów prawnych, związanych z wejściem w życie rozporządzenia MAR. Członek zespołu Olesiński & Wspólnicy specjalizującego się w obsłudze podmiotów sektora energetycznego.

 

W pracy posługuje się językiem angielskim.

 

Prywatnie nieopierzony pasjonat wspinaczki, zapalony podróżnik i miłośnik piwa rzemieślniczego.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl