Senior Consultant w Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz średnich i dużych przedsiębiorców przede wszystkim z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz umów handlowych. Posiada doświadczenie we wspieraniu działalności działów HR zarówno w sprawach bieżących jak i strategicznych projektach.

 

Jej wieloletnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo związane z organizacją i optymalizacją struktur zatrudnienia, wprowadzaniem nowych pracodawców na rynek polski, współpracą ze związkami zawodowymi oraz reprezentacją pracodawców w sporach sądowych. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej doradzała m.in. największym pracodawcom w regionie w branżach produkcyjnych (white goods, automotive) i branży IT.

 

Przeprowadza szkolenia dla Klientów polskich i zagranicznych w języku polskim i angielskim. Zajmuje się również doradztwem w zakresie umów handlowych, wsparciem działów zakupów, obsługą korporacyjną spółek handlowych.

 

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz filologii angielskiej w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Od 2015 r. jest wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

 

Biegle włada językiem angielskim.

 

Prywatnie fanka noszenia dzieci w chustach.

Moje publikacje