Manager w Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa handlowego.

 

Jego wieloletnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (w formie spółek prawa handlowego oraz indywidualnie), syndyków oraz doradców restrukturyzacyjnych. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej doradzał m.in. dużym przedsiębiorstwom, w tym spółkom giełdowym.

 

Zrealizował projekty obejmujące m.in. kompleksową obsługę prawną organów sądowych w toku postępowań upadłościowych, bieżącą obsługę prawną dłużników w toku postępowań restrukturyzacyjnych oraz reprezentantów dłużników w toku postępowań sądowych.

 

Doświadczenia zdobyte w praktyce adwokackiej prezentował w ramach licznych konferencji, szkoleń i warsztatów branżowych oraz w ramach publikacji na łamach czasopism branżowych. Zajmuje się także obsługą klientów w dziedzinie prawa handlowego.

 

Kieruje krakowskim oddziałem Olesiński & Wspólnicy oraz zespołem prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

 

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego (prawo) z 2011 roku oraz University of the West of Scotland (Bachelor of Arts with Honors – law). Od 2015 roku jest wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

 

Aktywnie działa w ramach Instytutu Allerhanda oraz Europejskiego Stowarzyszenia Praktyków Prawa Upadłościowego. Polski ekspert działający na rzecz Banku Światowego w dziedzinie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego

 

Biegle włada językiem angielskim.

 

W wolnym czasie odreagowuje stres dnia codziennego na treningach crossfit i podróżuje – zawsze z podręcznym zapasem kawy speciality.

Moje publikacje