Przede wszystkim praktyk, z pasją do kształcenia. Ukończyła z wyróżnieniem aplikacje adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Na tym wydziale w Zakładzie Prawa handlowego i Gospodarczego otworzyła też przewód doktorski.

 

Swoje kwalifikacje zawodowe podnosiła uczestnicząc w dwuletniej Szkole Prawa Niemieckiego, którą ukończyła z wynikiem bardzo dobrym (sehr gut). W ramach programu Erasmus studiowała prawo na Uniwersytecie w Kolonii, w Niemczech. Posiada certyfikat ZMP oraz DSH.

 

W O&W od 2009 roku. Obecnie jako Partner i komandytariusz w Olesiński i Wspólnicy kieruje pracami kilkunastoosobowego Zespołu, głównie German Desk.

 

Jej obszar doradztwa obejmuje prawo i podatki. Specjalizacji jest kilka a wśród nich główne to pomoc publiczna, specjalne strefy ekonomiczne, rynki kapitałowe, M&A, zawsze w powiązaniu z konsekwencjami podatkowymi podejmowanych czynności.

 

Do swoich największych sukcesów zalicza dołożenie niewielkiej cegiełki w rozwoju współpracowników. Każde spotkanie traktuje jako szansę na wymianę wiedzy.

 

Lider ważniejszych projektów O&W. Z sukcesem łączy stałą obsługę swoich Klientów, doradztwo strategiczne z pracą projektową. Jest dumna z wprowadzenia lidera branży tekstylnej i chemicznej na rynek Polski, każdego closingu w transakcjach M&A, pozyskaniu kolejnych zezwoleń strefowych dla polskich i zagranicznych inwestorów, wygranych kontroli podatkowych i skarbowych, sporów przed sądem pracy czy administracyjnym, każdego z sukcesem i na czas opublikowanego raportu bieżącego.

 

Autorka specjalistycznych publikacji naukowych i artykułów prasowych.

 

Jej pasją poza doradztwem jest niezmiennie sport oraz gotowanie.

Moje publikacje