Senior Consultant w Olesiński & Wspólnicy. Na co dzień świadczy kompleksową obsługę na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, głównie z branży automotive oraz z kapitałem międzynarodowym, w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i prawa pracy.

 

Uczestniczyła w projektach inwestycyjnych, prowadząc z sukcesem negocjacje w imieniu zagranicznych inwestorów w zakresie rozpoczęcia działalności na terenie specjalnych stref ekonomicznych.

 

Doradzała również przy realizacji kontraktów budowlanych w zakresie solidarnej odpowiedzialności inwestora za zapłatę wynagrodzenia podwykonawcom oraz egzekwowania kar umownych, a także w sporach pracowniczych oraz z zakresu nieuczciwej konkurencji.

 

Brała udział w kompleksowych audytach dotyczących modelów zatrudniania w spółkach oraz przetwarzania danych osobowych.

 

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo oraz Stosunki Międzynarodowe. Ukończyła także Szkołę Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie oraz Szkołę Prawa Austriackiego na Uniwersytecie w Salzburgu. Stypendystka programu Erasmus, w ramach którego przez rok studiowała na Freie Universität Berlin.

 

Doradza również w języku niemieckim oraz angielskim.

 

Jej pasją są podróże z plecakiem po nieutartych szlakach.

Moje publikacje