Senior Consultant w Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie mediów elektronicznych (TMT) i prawie korporacyjnym (M&A). Koordynuje bieżącą, kompleksową obsługę kilku dużych przedsiębiorstw, w tym z branży e-commerce. Doradza polskim i zagranicznym Klientom.

 

Z Olesiński & Wspólnicy związana od 2013 r. W obszarze TMT posiada kilkuletnie doświadczenie głównie w zakresie praw konsumentów, e-commerce, danych osobowych (w tym RODO) i własności intelektualnej. Wspiera Klientów w bieżącej działalności sprzedażowej i marketingowej. Uczestniczyła w audytach, stawianiu i wprowadzaniu zmian w dziesiątkach sklepów i serwisów internetowych.

 

Doradza również w transakcjach M&A, uczestniczy w przygotowywaniu i negocjowaniu dokumentacji transakcyjnej (w tym SPA). Prowadzi wieloetapowe procesy restrukturyzacyjne (przekształcenia, połączenia, wydzielenia) i przeglądy prawne (głównie w zakresie danych osobowych i prawa umów). Wspiera Klientów w bieżącej obsłudze korporacyjnej.

 

Absolwentka i stypendystka WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego. Laureatka Nagrody Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską. W trakcie studiów zrealizowała również roczne stypendium na Uniwersytecie Paris-Lodron w Salzburgu.

 

Doradza również w języku angielskim.

 

Wolny czas poświęca na gotowanie i podróże, w tym tzw. „city break”, podziwiając słynne zabytki i najciekawsze miejsca.

Moje publikacje