Aplikant adwokacki, starszy konsultant, absolwentka i stypendystka WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie ukończyła również Szkołę Prawa Niemieckiego. Laureatka Nagrody Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską. W trakcie studiów zrealizowała również roczne stypendium na Uniwersytecie Paris-Lodron w Salzburgu.

 

Z Olesiński i Wspólnicy związana od 2013 r. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, konsumenckim i nowych technologii, doradzając polskim i zagranicznym przedsiębiorcom. Uczestniczyła w  przeprowadzeniu audytów i wprowadzaniu zmian w funkcjonowaniu oraz regulacji sprzedaży dziesiątek sklepów internetowych. Doradza również w transakcjach M&A, prowadzi wieloetapowe procesy restrukturyzacyjne, między innymi w sektorze farmaceutycznym, i przeglądy prawne.

 

Koordynuje bieżącą, kompleksową obsługę kilku dużych przedsiębiorstw, głównie w zakresie prawa handlowego, prawa umów, ochrony danych osobowych i własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem praw konsumentów, specyfiki branży IT i świadczenia usług drogą elektroniczną.

 

Doradza w języku angielskim i niemieckim. Wolny czas poświęca na gotowanie i podróże, w tym tzw. „city break”, podziwiając słynne zabytki i najciekawsze miejsca.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl