Ludmiła Łuczak

SENIOR CONSULTANT / LEGAL ADVISOR
  • E: ludmila.luczak@olesinski.com
Pobierz plik PDF

Senior Consultant w Olesiński&Wspólnicy. Specjalizuje się w szczególności w zagadnieniach związanych z prawem cywilnym, prawem pracy oraz ochroną danych osobowych.

 

Prowadzi projekty z zakresu M&A – obejmujące projektowanie i przygotowywanie umów inwestycyjnych, udział w negocjowaniu warunków planowanych transakcji. Brała m.in. udział w projekcie zbycia jednego z kluczowych na polskim rynku podmiotów z branży zabezpieczeń oraz dostawców zamków i okuć.

 

Niezależnie bierze udział i odpowiada za szereg projektów związanych z ochroną danych osobowych – w tym prowadzi projekty mające na celu praktyczne wdrożenie nowych regulacji z zakresu RODO u Klientów O&W.

 

Specjalista z zakresu prawa pracy, posiadający doświadczenie w doradztwie związanym z optymalizowaniem struktur zatrudnienia i bieżącym wsparciu działów HR oraz prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu prawa pracy.

 

Na co dzień doradza średnim i dużym przedsiębiorcom m.in. z branży automotive.

 

Absolwentka WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego, radca prawny wpisany na listę radców prawnych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

 

Doradza także w języku angielskim.

 

W wolnym czasie zaczytuje się w historii przedwojennego Wrocławia. Zimowe weekendy najczęściej spędza szusując na nartach.

Moje publikacje