Olesiński & Wspólnicy » Ludmiła Łuczak (Kapała)

Ludmiła Łuczak (Kapała)

SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: ludmila.kapala@olesinski.com
Pobierz plik PDF

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Z Olesiński & Wspólnicy związana od 2014 roku.

 

Uczestniczy w projektach związanych z działalnością przedsiębiorców w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, w tym posiada praktyczne doświadczenie w zakresie ustalania przysługującej i wykorzystanej przez przedsiębiorców puli pomocy publicznej. Na co dzień zajmuje się obsługą spółek kapitałowych, w tym spółek publicznych, także z kapitałem zagranicznym. Zdobyła doświadczenie aktywnie uczestnicząc w projektach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego, obejmujących udział w procesach inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych (przygotowywanie projektów umów inwestycyjnych, zbywanie / nabywanie udziałów lub akcji, transakcje związane ze zbyciem przedsiębiorstw). Zajmuje się również doradztwem z zakresu prawa pracy, w tym aktywnie uczestniczy w projektach związanych z prowadzeniem sporów sądowych.

 

Posługuje się językiem angielskim.

 

Czas wolny spędza aktywnie uprawiając sport, w szczególności biega i jeździ na nartach. Pasjonatka historii przedwojennego Wrocławia.

Moje publikacje