Manager, radca prawny, z Olesiński & Wspólnicy związana od 2011 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorców z branży handlowej, spożywczej i chemicznej.

 

Jej doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo związane z prawem spółek handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem spółek akcyjnych i procesów restrukturyzacyjnych oraz z prawem podatkowym w zakresie wynagradzania kadry managerskiej.

 

W swojej dotychczasowej pracy zawodowej doradzała m.in. przy wprowadzaniu programów motywacyjnych w spółkach akcyjnych, przy transakcjach na udziałach/akcjach oraz których przedmiot stanowiło przedsiębiorstwo lub jego zorganizowana część oraz przy zawieraniu i obsłudze umów najmu komercyjnego.

 

Kierowała pracami wyspecjalizowanych zespołów w ramach prowadzonych badań Due Dilligence, również spółek notowanych na GPW.

 

Reprezentuje Klientów przed sądami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi w sporach z zakresu prawa budowlanego (solidarna odpowiedzialność inwestora), cywilnego (odpowiedzialność członków zarządu) oraz prawa pracy.

 

Radca prawny od 2016 r., absolwentka WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W ramach programu Erasmus studiowała na Uniwersytecie

w Akureyri (Islandia).

 

Doradza w języku angielskim.

 

Wolne chwile spędza na macie/w chuście do jogi lub w podróży z plecakiem.

Moje publikacje