Senior Consultant w Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z prawem handlowym i obrotem papierami wartościowymi. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym spółek publicznych.

 

Jego wieloletnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo w zakresie prawa handlowego (łączenie się spółek, umowy zbycia udziałów, umowy lock-up czy NDA). W swojej dotychczasowej pracy zawodowej doradzał m.in. podmiotom debiutującym na rynku giełdowym oraz podmiotom z międzynarodowych grup kapitałowych. Zrealizował z sukcesem projekty dotyczące debiutów na rynku giełdowym (zarówno akcji jak i obligacji).

 

Zajmuje się kompleksową obsługą prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym spółek giełdowych. Wspiera Klientów w negocjowaniu i wykonywaniu umów powszechnie stosowanych w obrocie gospodarczym. Posiada również doświadczenie w zakładaniu nowych spółek i bieżącym doradztwie podczas ich funkcjonowania. Jest autorem publikacji (w tym z zakresu obowiązków związanych z dostawą produktów rolnych).

 

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył dwa kierunki: prawo oraz administrację. W czasie studiów aktywnie działał w ramach Uniwersyteckiej Poradni Prawnej.

 

Biegle włada językiem angielskim.

 

W wolnym czasie przebywa poza miastem, za dnia praktykując łucznictwo, a wieczorem czytając przy kominku.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl