Jakub Kapica

SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 71 75 00 724
  • E: jakub.kapica@olesinski.com
Pobierz plik PDF

Ukończył kierunki Prawo oraz Administracja na Uniwersytecie Wrocławskim.

 

Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać już w czasie studiów – zaczynając w kancelarii notarialnej, a następnie w kancelarii radców prawnych. Przed dołączeniem do zespołu
Olesiński & Wspólnicy pracował dla międzynarodowej firmy prawniczej blisko współpracując z działem prawnym jednego z najbardziej prestiżowych banków inwestycyjnych.

 

Posiada praktyczne doświadczenie w projektach z zakresu prawa handlowego (łączenie się spółek, umowy zbycia udziałów, umowy lock-up czy NDA) oraz z zakresu prawa rynków kapitałowych (m.in. brał udział w przygotowaniu memorandum inwestycyjnego, doradzał w zakresie emisji obligacji, emisji warrantów subskrypcyjnych na potrzeby programu menedżerskiego, przeprowadzał badania due diligence na potrzeby IPO).

 

Na co dzień świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym spółek giełdowych. Wspiera Klientów w negocjowaniu i wykonywaniu umów powszechnie stosowanych w obrocie gospodarczym. Posiada również doświadczenie w zakładaniu nowych spółek i bieżącym ich funkcjonowaniu.

 

Doradza również w języku angielskim.

 

Czas wolny spędza poza miastem, za dnia praktykując łucznictwo, a wieczorem czytając przy kominku.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl