Manager zarządzający warszawskim biurem Olesiński & Wspólnicy.

 

Odpowiada za rozwój praktyki prawa nowych technologii (TMT) oraz M&A. Doradza przedsiębiorstwom działającym w innowacyjnych sektorach gospodarki, w tym sklepom/usługodawcom on-line, dostawcom chmur obliczeniowych, firmom call center i portalom internetowym – w szczególności w zakresie prawa e-commerce, ochrony danych osobowych, baz danych, konkurencji i konsumentów oraz własności intelektualnej i przemysłowej. W ramach praktyki M&A uczestniczył w krajowych i międzynarodowych projektach, których wolumen przekracza setki milionów złotych, realizował procesy DD, projektował modele transakcji w wariantach obejmujących optymalizacje podatkowe, a także negocjował umowy inwestycyjne (PSPA, SPA) na rzecz Klientów.

 

Doradzał grupom spółek w procesach restrukturyzacyjnych mających na celu optymalizację ich struktur. Autor licznych publikacji oraz prelegent podczas konferencji, warsztatów i szkoleń branżowych.

 

Biegle włada językiem angielskim.

 

Prywatnie interesuje się sportem, w szczególności sztukami walki. Posiada stopień mistrzowski I dan Taekwon-do ITF, z sukcesami aktywnie uczestniczy w rywalizacji sportowej oraz jest licencjonowanym sędzią tej dyscypliny.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl