Senior Consultant w Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z prawem karnym gospodarczym (Risk & Liability). Posiada doświadczenie w zakresie obsługi dużych i średnich przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym.

 

Jej wieloletnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo w zakresie prawa handlowego, prawa pracy, jak i prawa karnego gospodarczego. Wspiera również Klientów z sektora energetycznego, zapewniając im stałą obsługę i doradztwo.

 

Zapewnia Klientom wsparcie w kwestiach związanych z wdrażaniem i monitorowaniem procedur compliance oraz reakcji (również karnej) na nadużycia w przedsiębiorstwie. Reprezentuje Klientów przed sądami w sprawach karnych i karnoskarbowych, w tym dotyczących przestępstw nadużycia zaufania i korupcji menadżerskiej.

 

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na kierunku Prawo, następnie studia podyplomowe z prawa karnego skarbowego i gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zanim dołączyła do Olesiński & Wspólnicy swoje doświadczenie zdobywała m.in. pracując w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

 

Doradza w języku angielskim.

 

Wolny czas najczęściej spędza w górach, najchętniej jeżdżąc tam na rowerze.

Moje publikacje