Adwokat, z Olesiński & Wspólnicy związana od 2014 r. Zanim dołączyła do Olesiński & Wspólnicy swoje doświadczenie zdobywała m.in. pracując w Parlamencie Europejskim w Brukseli i następnie w kancelarii adwokackiej specjalizującej się w sprawach karnych.

 

Na co dzień zajmuje się bieżącą obsługą dużych i średnich przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, zarówno w kontekście prawa handlowego, prawa pracy, jak i prawa karnego gospodarczego. Wspiera Klientów z sektora energetycznego, zapewniając im stałą obsługę oraz doradztwo.

 

Jest również członkiem eksperckiego zespołu odpowiadającego za praktykę prawa karnego gospodarczego (Risk & Liability). Zapewnia Klientom wsparcie w kwestiach związanych z wdrażaniem i monitorowaniem procedur compliance oraz reakcji (również karnej) na nadużycia w  przedsiębiorstwie. Reprezentuje klientów przed sądami w sprawach karnych i karnoskarbowych, w tym dotyczących przestępstw nadużycia zaufania i korupcji menadżerskiej.

 

Swoją wiedzę pogłębia odbywając aktualnie studia podyplomowe z prawa karnego skarbowego i gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Doradza również w języku angielskim.

 

Uwielbia podróże, w szczególności do krajów Bliskiego Wschodu. Wolny czas często spędza w górach, najchętniej jeżdżąc tam na rowerze.

Moje publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl