Radca prawny, manager, kieruje śląskim biurem Olesiński & Wspólnicy. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W szczególności grup kapitałowych i spółek giełdowych, głównie z branży automotive, ochrony środowiska/recyklingu, chemicznej oraz internetowej/e-commerce.

 

Zajmuje się szeroko rozumianym prawem gospodarczym i handlowym, z uwzględnieniem aspektu podatkowego. Kompleksowo obsługuje inwestycje budowlane, od etapu negocjacji umów po zakończenie ich realizacji. Reprezentuje również strony w sporach budowlanych. Wspiera Działy Zakupów w ich bieżącej działalności i prowadzi dla nich szkolenia. Doradza także strategicznie.

 

Kieruje pracami zespołu w ramach badań due diligence i przejęcia spółek. Brała udział w największych projektach M&A prowadzonych przez O&W (fuzje, przejęcia, przekształcenia).

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim. Od 2013 r. wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

 

Posługuje się językiem angielskim.

 

W wolnym czasie aktywnie podróżuje. Pasjonatka żeglarstwa i sportów zimowych. Niezmiennie zakochana w Australii i jej wschodnim wybrzeżu.

Moje publikacje