O&W i SEG o komitetach audytu

17.10.2017 Rafał Olesiński, Magdalena Tyrakowska, Michał Bogacz, Tomasz Wróblewski, Marcin Chruszczyński, Cyryl Szudra

11 października we Wrocławiu miała miejsce konferencja, którą już po raz kolejny zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych. Podczas spotkania, połączone siły ekspertów O&W oraz SEG, pozwoliły wyjaśnić słuchaczom kwestie związane z regulacjami nowej ustawy o biegłych rewidentach. W konferencji wzięło udział prawie 50 przedstawicieli spółek giełdowych z całego kraju.

 

Tematem cyklu debat były „Komitety audytu, rotacja biegłych i inne nowe regulacje dotyczące emitentów”. Podczas kolejnych paneli dyskusyjnych, prelegenci wymieniali się wiedzą na temat zmian, jakie wniosła nowa ustawa oraz rozwiewali praktyczne wątpliwości emitentów związane z jej stosowaniem.

 

Jeden z ekspertów w dziedzinie rynków kapitałowych, Michał Bogacz, podsumowuje konferencję: Cieszymy się, że nasza konferencja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem wśród emitentów. Pytania, które padały w czasie debat oraz w dyskusjach w kuluarach pokazują, że nowe regulacje nie są proste w implementacji, a ich stosowanie niesie ze sobą sporo praktycznych wątpliwości. Mamy nadzieję, że znaczną ich część udało nam się rozwiać.

 

Pełna lista prelegentów:

Mirosław Kachniewski, Prezes Zarządu, SEG
Piotr Biernacki, Wiceprezes Zarządu, SEG
Rafał Olesiński, adwokat, partner zarządzający, O&W
Magdalena Tyrakowska, adwokat, partner O&W
Michał Bogacz, radca prawny, manager O&W
Tomasz Wróblewski, adwokat, manager, O&W
Marcin Chruszczyński, dyrektor zarządzający, O&W Analytics
Cyryl Szudra, prawnik, konsultant O&W

 

Inne publikacje