Newsletter O&W

Newsletter
Olesiński & Wspólnicy

 

to porcja najnowszych wiadomości ze świata prawa i podatków, które otrzymywać będą Państwo co dwa tygodnie. Zależy nam na tym, aby pisać na tematy, które interesują naszych Klientów, dlatego prosimy o zaznaczenie poniższych pól.

Prosimy o wpisanie swoich danych, wskazanie preferowanych zagadnień prawno-podatkowych i potwierdzenie zgody:

Nota prawna

Administratorami Państwa danych osobowych, tj. imienia, nazwiska i adresu e-mail są spółki z Grupy O&W z siedzibą we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław), tj. Olesiński i Wspólnicy sp. k., O&W Analitycs Sp. z o.o., Gałka Olesiński Business Support Sp. z o.o. i Saurus Grow Sp. z o.o. Jednocześnie w stosunku do poszczególnych, odrębnych administratorów pozostałe spółki z Grupy O&W stanowią źródło pochodzenia Państwa danych osobowych.

Państwa dane przetwarzamy w celu nawiązania lub zachowania relacji biznesowych pomiędzy Państwem a spółkami z Grupy O&W oraz wysyłania informacji handlowych drogą mailową – podstawą przetwarzania jest tu nasz uzasadniony interes.

Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom, które pomagają nam prowadzić wysyłkę wiadomości e-mail, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych) oraz zapewniają bieżącą obsługę doradczą – w tym, w ramach powyższych czynności spółkom z Grupy O&W.
Państwa dane co do zasady będziemy przetwarzać do czasu wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na komunikację, przez okres wymagany przepisami prawa lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń – w zależności od tego, który z tych okresów jest dłuższy.

 

W każdym czasie mają Państwo prawo do:
– wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych;
– dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
– żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
– wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Państwa dane, mogą Państwo skontaktować się z nami np. e-mailowo: odo@olesinski.com