Wsparcie działów zakupów

  1. Zawieranie umów – procedura, od zapytania ofertowego do zamówienia przez negocjacje, cenniki, sposoby przyjęcia oferty, zakup w ramach magazynu konsygnacyjnego
  2. Zabezpieczenia roszczeń - wybór optymalnych mechanizmów
  3. Specjalistyczne procedury narzucone umową o dofinansowanie, zamówieniami publicznymi etc.

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Michał Bogacz Michał Bogacz SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Anna Chrobot Anna Chrobot PARTNER / ADWOKAT
  • E: anna.chrobot@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / WSPÓLNIK/ ADWOKAT
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Natalia Komarzańska Natalia Komarzańska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: natalia.komarzanska@olesinski.com
Więcej
Marta Wilczyńska Marta Wilczyńska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: marta.wilczynska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski SENIOR COUNSEL / ADWOKAT
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Łozińska Katarzyna Łozińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: katarzyna.lozinska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Magdalena Maślak-Gościmińska Magdalena Maślak-Gościmińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: magdalena.maslak@olesinski.com
Więcej
Olga Kotarska Olga Kotarska MANAGER / ADWOKAT
  • E: olga.kotarska@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek – Bogacz Małgorzata Łamek – Bogacz MANAGER / ADWOKAT
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej
Anna Łozowska Anna Łozowska SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: anna.lozowska@olesinski.com
Więcej
Jacek Łuczyński Jacek Łuczyński SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: jacek.luczynski@olesinski.com
Więcej
Cyryl Szudra Cyryl Szudra senior consultant / aplikant adwokacki
  • E: cyryl.szudra@olesinski.com
Więcej
Wojciech Frankiewicz Wojciech Frankiewicz SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: wojciech.frankiewicz@olesinski.com
Więcej

Publikacje