Wprowadzanie zagranicznych podmiotów na rynek polski

  1. Kompleksowe wsparcie w procesie rozpoczęcia działalności na rynku polskim w tym feasibility study inwestycji (pomoc w wyborze lokalizacji, formy prawnej prowadzenia działalności, tworzenie struktur prawnych i organizacyjnych)
  2. Strategiczne wsparcie przy stworzeniu optymalnego modelu wsparcia inwestycji w Polsce w ramach funduszy unijnych, SSE, grantu rządowego, zwolnienia w podatku od nieruchomości, pakietu zachęt lokalnych
  3. Wsparcie przy pozyskiwaniu pomocy publicznej, nabyciu nieruchomości
  4. Wsparcie w ramach procesów rekrutacyjnych, spotkań z władzami lokalnymi, urzędami pracy, jednostkami naukowymi etc.
  5. Całościowa realizacja obowiązków formalnych związanych z rozpoczęciem działalności.

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Jakub Kapica Jakub Kapica SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 71 75 00 724
  • E: jakub.kapica@olesinski.com
Więcej
Marta Wilczyńska Marta Wilczyńska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 743
  • E: marta.wilczynska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • T: (+48) 22 12 35 236
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 712
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 703
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 22 12 35 225
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Natalia Mosur Natalia Mosur SENIOR CONSULTANT, ADWOKAT LL.M
  • T: (+48) 71 75 00 785
  • E: natalia.mosur@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 726
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Marta Hausmann-Kostka Marta Hausmann-Kostka MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 750 07 22
  • E: marta.hausmann@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 750 07 10
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Czekajło-Zajkowska Katarzyna Czekajło-Zajkowska MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 22 12 35 233
  • E: katarzyna.czekajlo@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 711
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 725
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej
Rafał Olesiński Rafał Olesiński PARTNER ZARZĄDZAJĄCY / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 701
  • E: rafal.olesinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl