Wprowadzanie zagranicznych podmiotów na rynek polski

  1. Kompleksowe wsparcie w procesie rozpoczęcia działalności na rynku polskim w tym feasibility study inwestycji (pomoc w wyborze lokalizacji, formy prawnej prowadzenia działalności, tworzenie struktur prawnych i organizacyjnych)
  2. Strategiczne wsparcie przy stworzeniu optymalnego modelu wsparcia inwestycji w Polsce w ramach funduszy unijnych, SSE, grantu rządowego, zwolnienia w podatku od nieruchomości, pakietu zachęt lokalnych
  3. Wsparcie przy pozyskiwaniu pomocy publicznej, nabyciu nieruchomości
  4. Wsparcie w ramach procesów rekrutacyjnych, spotkań z władzami lokalnymi, urzędami pracy, jednostkami naukowymi etc.
  5. Całościowa realizacja obowiązków formalnych związanych z rozpoczęciem działalności.

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Maślak-Gościmińska Magdalena Maślak-Gościmińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: magdalena.maslak@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Łozińska Katarzyna Łozińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: katarzyna.lozinska@olesinski.com
Więcej
Maja Kapiczowska Maja Kapiczowska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: maja.kapiczowska@olesinski.com
Więcej
Marta Wilczyńska Marta Wilczyńska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: marta.wilczynska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Natalia Mosur Natalia Mosur SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT LL.M
  • E: natalia.mosur@olesinski.com
Więcej
Rafał Olesiński Rafał Olesiński PARTNER ZARZĄDZAJĄCY / ADWOKAT
  • E: rafal.olesinski@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / DORADCA PODATKOWY
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Marta Hausmann-Kostka Marta Hausmann-Kostka SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: marta.hausmann@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Czekajło-Zajkowska Katarzyna Czekajło-Zajkowska MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: katarzyna.czekajlo@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski MANAGER / ADWOKAT
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Mariusz Purgał Mariusz Purgał MANAGER / ADWOKAT
  • E: mariusz.purgal@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje