Spory sądowe

  1. Specjalistyczna i branżowa reprezentacja w ramach sporów tematycznych na każdym etapie postępowania od negocjacji przedsądowych z kontrahentem, organem, przez wezwania do zapłaty, zawezwanie do próby ugodowej, formułowanie pozwu, odpowiedzi na pozew, sprzeciwów, zarzutów itd. po reprezentację przedsiębiorców przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
  2. Reprezentacja na etapie postępowania zabezpieczającego oraz egzekucyjnego.

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Agata Wojtasik-Kołodziej Agata Wojtasik-Kołodziej SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: agata.wojtasik@olesinski.com
Więcej
Maja Kapiczowska Maja Kapiczowska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: maja.kapiczowska@olesinski.com
Więcej
Michał Wach Michał Wach SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: michal.wach@olesinski.com
Więcej
Marta Wilczyńska Marta Wilczyńska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: marta.wilczynska@olesinski.com
Więcej
Natalia Komarzańska Natalia Komarzańska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: natalia.komarzanska@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Anna Chrobot Anna Chrobot PARTNER / ADWOKAT
  • E: anna.chrobot@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka – Wróbel Joanna Lentka – Wróbel MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Tomasz Wróblewski Tomasz Wróblewski MANAGER / ADWOKAT
  • E: tomasz.wroblewski@olesinski.com
Więcej
Mariusz Purgał Mariusz Purgał MANAGER / ADWOKAT
  • E: mariusz.purgal@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje