Spory podatkowe

  1. Wsparcie w trakcie kontroli podatkowej i skarbowej
  2. Reprezentacja w toku postępowanie podatkowego przed organami podatkowymi
  3. Reprezentowanie w toku czynności sprawdzających
  4. Reprezentacja w toku sporów przed sądami administracyjnymi

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Babiarz Magdalena Babiarz SENIOR CONSULTANT / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 820
  • E: magdalena.babiarz@olesinski.com
Więcej
Bartłomiej Chałupiński Bartłomiej Chałupiński SENIOR CONSULTANT / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 736
  • E: bartlomiej.chalupinski@olesinski.com
Więcej
Łukasz Kałużny Łukasz Kałużny SENIOR CONSULTANT / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 771
  • E: lukasz.kaluzny@olesinski.com
Więcej
Konrad Misiewicz Konrad Misiewicz MANAGER / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 760
  • E: konrad.misiewicz@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 712
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 715
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 703
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 22 12 35 225
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 22 12 35 234
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Wojciech Fryze Wojciech Fryze SENIOR MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 750 07 21
  • E: wojciech.fryze@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Czekajło-Zajkowska Katarzyna Czekajło-Zajkowska MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 22 12 35 233
  • E: katarzyna.czekajlo@olesinski.com
Więcej
Rafał Olesiński Rafał Olesiński PARTNER ZARZĄDZAJĄCY / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 701
  • E: rafal.olesinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl