Specjalne strefy ekonomiczne (pozostałe)

  1. Pozyskiwanie zezwoleń strefowych na inwestycje typu green- i brownfield
  2. Reprezentowanie Klientów podczas kontroli podatkowych i zarządzających strefami
  3. Reprezentowanie Klientów w postępowaniach w sprawie wydania/wygaszenia/zmiany/cofnięcia zezwolenia strefowego
  4. Sporządzanie informacji kwartalnych
  5. Analiza zagadnień dotyczących przedłużania terminu obowiązywania zezwoleń strefowych, dyskontowania pomocy publicznej, raportowania do UE, kumulacji pomocy, intensywności pomocy, statusu przedsiębiorcy (MŚP) szczególnych warunków dla dużych projektów inwestycyjnych
  6. Przenoszenie inwestycji, efekt zachęty, termin rozpoczęcia inwestycji
  7. Liczenie pracowników (w tym RJR)

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 817
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 712
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 703
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 22 12 35 225
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Natalia Mosur Natalia Mosur SENIOR CONSULTANT, ADWOKAT LL.M
  • T: (+48) 71 75 00 785
  • E: natalia.mosur@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek Małgorzata Łamek SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 757
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka Joanna Lentka SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 756
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Bartosz Jeziorski Bartosz Jeziorski SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 746
  • E: bartosz.jeziorski@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 726
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Marta Hausmann-Kostka Marta Hausmann-Kostka MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 750 07 22
  • E: marta.hausmann@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 711
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 725
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl