Specjalne strefy ekonomiczne (pozostałe)

  1. Pozyskiwanie zezwoleń strefowych na inwestycje typu green- i brownfield
  2. Reprezentowanie Klientów podczas kontroli podatkowych i zarządzających strefami
  3. Reprezentowanie Klientów w postępowaniach w sprawie wydania/wygaszenia/zmiany/cofnięcia zezwolenia strefowego
  4. Sporządzanie informacji kwartalnych
  5. Analiza zagadnień dotyczących przedłużania terminu obowiązywania zezwoleń strefowych, dyskontowania pomocy publicznej, raportowania do UE, kumulacji pomocy, intensywności pomocy, statusu przedsiębiorcy (MŚP) szczególnych warunków dla dużych projektów inwestycyjnych
  6. Przenoszenie inwestycji, efekt zachęty, termin rozpoczęcia inwestycji
  7. Liczenie pracowników (w tym RJR)

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Jacek Łuczyński Jacek Łuczyński SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: jacek.luczynski@olesinski.com
Więcej
Magdalena Maślak-Gościmińska Magdalena Maślak-Gościmińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: magdalena.maslak@olesinski.com
Więcej
Agata Wojtasik-Kołodziej Agata Wojtasik-Kołodziej SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: agata.wojtasik@olesinski.com
Więcej
Maja Kapiczowska Maja Kapiczowska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: maja.kapiczowska@olesinski.com
Więcej
Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Natalia Mosur Natalia Mosur SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT LL.M
  • E: natalia.mosur@olesinski.com
Więcej
Bartosz Jeziorski Bartosz Jeziorski SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: bartosz.jeziorski@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / DORADCA PODATKOWY
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Marta Hausmann-Kostka Marta Hausmann-Kostka SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: marta.hausmann@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka – Wróbel Joanna Lentka – Wróbel MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski MANAGER / ADWOKAT
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek – Bogacz Małgorzata Łamek – Bogacz MANAGER / ADWOKAT
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje