Prawo spółek handlowych

  1. Bieżąca obsługa korporacyjna (m.in. zgromadzenia wspólników, posiedzenia zarządu – projekty protokołów i uchwał)
  2. Sporządzanie i opiniowanie projektów aktów korporacyjnych - umów/statutów spółek, regulaminów i polityk wewnętrznych etc.
  3. Doradztwo w procedurach restrukturyzacyjnych, w tym podwyższenia i obniżenia kapitału zakładowego dla celów transakcyjnych i podatkowych
  4. Rejestracja zmian dokonywanych w składzie osobowym organów spółki, zmian w umowie spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym
  5. Obsługa zgromadzeń akcjonariuszy i wspólników (w tym pełnienie funkcji przewodniczącego, protokolanta, pełnomocnika udziałowca)

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Jakub Kapica Jakub Kapica SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 71 75 00 724
  • E: jakub.kapica@olesinski.com
Więcej
Michał Wach Michał Wach SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 770
  • E: michal.wach@olesinski.com
Więcej
Anna Łużniak Anna Łużniak SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 741
  • E: anna.luzniak@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 32 41 62 101
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Marta Wilczyńska Marta Wilczyńska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 743
  • E: marta.wilczynska@olesinski.com
Więcej
Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 817
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / PRAWNIK
  • T: (+48) 22 12 35 236
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 712
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 715
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Anna Chrobot Anna Chrobot PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 702
  • E: anna.chrobot@olesinski.com
Więcej
Tomasz Wróblewski Tomasz Wróblewski MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 765
  • E: tomasz.wroblewski@olesinski.com
Więcej
Natalia Mosur Natalia Mosur SENIOR CONSULTANT, ADWOKAT LL.M
  • T: (+48) 71 75 00 785
  • E: natalia.mosur@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek Małgorzata Łamek SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 757
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej
Ludmiła Kapała Ludmiła Kapała SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 762
  • E: ludmila.kapala@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka Joanna Lentka SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 756
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 22 12 35 234
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Ewa Konior Ewa Konior SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 12 44 46 442
  • E: ewa.konior@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 711
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 32 41 62 100
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 725
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl