Prawo spółek handlowych

  1. Bieżąca obsługa korporacyjna (m.in. zgromadzenia wspólników, posiedzenia zarządu – projekty protokołów i uchwał)
  2. Sporządzanie i opiniowanie projektów aktów korporacyjnych - umów/statutów spółek, regulaminów i polityk wewnętrznych etc.
  3. Doradztwo w procedurach restrukturyzacyjnych, w tym podwyższenia i obniżenia kapitału zakładowego dla celów transakcyjnych i podatkowych
  4. Rejestracja zmian dokonywanych w składzie osobowym organów spółki, zmian w umowie spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym
  5. Obsługa zgromadzeń akcjonariuszy i wspólników (w tym pełnienie funkcji przewodniczącego, protokolanta, pełnomocnika udziałowca)

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Maślak-Gościmińska Magdalena Maślak-Gościmińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: magdalena.maslak@olesinski.com
Więcej
Agata Wojtasik-Kołodziej Agata Wojtasik-Kołodziej SENIOR CONSULTANT / APLIKANT RADCOWSKI
  • E: agata.wojtasik@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Łozińska Katarzyna Łozińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: katarzyna.sobieszek@olesinski.com
Więcej
Jakub Kapica Jakub Kapica SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • E: jakub.kapica@olesinski.com
Więcej
Michał Wach Michał Wach SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: michal.wach@olesinski.com
Więcej
Anna Łużniak Anna Łużniak SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • E: anna.luzniak@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Marta Wilczyńska Marta Wilczyńska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: marta.wilczynska@olesinski.com
Więcej
Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / PRAWNIK
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Anna Chrobot Anna Chrobot PARTNER / ADWOKAT
  • E: anna.chrobot@olesinski.com
Więcej
Tomasz Wróblewski Tomasz Wróblewski MANAGER / ADWOKAT
  • E: tomasz.wroblewski@olesinski.com
Więcej
Natalia Mosur Natalia Mosur SENIOR CONSULTANT, ADWOKAT LL.M
  • E: natalia.mosur@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek Małgorzata Łamek SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej
Ludmiła Kapała Ludmiła Kapała SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: ludmila.kapala@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka Joanna Lentka MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl