Olesiński & Wspólnicy » Kompetencje » Prawo rynków kapitałowych

Prawo rynków kapitałowych

  1. Opracowywanie i wdrażanie u emitentów polityk informacyjnych - Indywidualnego Standardu Raportowania (ISR) oraz polityki obiegu informacji, przygotowanie kompletu dodatkowych dokumentów wymaganych przez rozporządzenie MAR
  2. Doradztwo w zakresie debiutów giełdowych spółek akcyjnych (w tym przygotowywanie prospektów emisyjnych)
  3. Kompleksowe wsparcie prawne i biznesowe podczas emisji akcji/obligacji/warrantów subskrypcyjnych przez spółki
  4. Obsługa korporacyjna spółek akcyjnych, restrukturyzacje oraz akwizycje w grupach kapitałowych spółek notowanych na GPW
  5. Współpraca ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych, O&W jest jednym z certyfikowanych doradców jako tzw. SEG MAR Partner
  6. Doradztwo w zakresie wykonywania obowiązków informacyjnych (raporty ESPI)
  7. Doradztwo w zakresie Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Mariusz Purgał Mariusz Purgał MANAGER / ADWOKAT
  • E: mariusz.purgal@olesinski.com
Więcej
Maja Kapiczowska Maja Kapiczowska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: maja.kapiczowska@olesinski.com
Więcej
Michał Wach Michał Wach SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: michal.wach@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Cyryl Szudra Cyryl Szudra senior consultant / aplikant adwokacki
  • E: cyryl.szudra@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Tomasz Wróblewski Tomasz Wróblewski MANAGER / ADWOKAT
  • E: tomasz.wroblewski@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje