Prawo pracy

  1. Doradztwo strategiczne w zakresie pp (opracowywanie optymalnych modeli zatrudnienia / współpracy, restrukturyzacja zatrudnienia, wsparcie w rozwiązywaniu stosunków pracy / derekrutacja, w tym np. programy dobrowolnych odejść, zwolnienia grupowe)
  2. Przeglądy (kompleksowe przeglądy wewnątrzzakładowego prawa pracy, przeglądy umów o pracę) oraz sporządzanie regulaminów i innych wewnątrzzakładowych dokumentów z zakresu pp
  3. Negocjacje ze związkami zawodowymi, w tym w ramach sporów zbiorowych, oraz z Radami pracowników
  4. Bieżące, kompleksowe wsparcie dla działów HR (m.in. czas pracy, wynagrodzenia, urlopy etc.)
  5. Przygotowanie, prewencja i reprezentowanie w toku kontroli PIP, ZUS itd.
  6. Reprezentacja pracodawców w sporach pracowniczych
  7. Analiza i raportowanie w zakresie zatrudnienia na potrzeby pomocy publicznej (SSE, dotacje etc.)
  8. Szkolenia dla pracowników i pracodawców
  9. Projekty specjalne (np. analizy wykonalności i wsparcie w projektach dywersyfikacji form zatrudnienia, przejścia na model B2B etc.)
  10. Projekty specjalne: reorganizacja struktur wynagrodzenia - załogi i kadry managerskiej, programy motywacyjne

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 32 41 62 101
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Marta Wilczyńska Marta Wilczyńska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 743
  • E: marta.wilczynska@olesinski.com
Więcej
Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 817
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / PRAWNIK
  • T: (+48) 22 12 35 236
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 712
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Anna Chrobot Anna Chrobot PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 702
  • E: anna.chrobot@olesinski.com
Więcej
Tomasz Wróblewski Tomasz Wróblewski MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 765
  • E: tomasz.wroblewski@olesinski.com
Więcej
Natalia Mosur Natalia Mosur SENIOR CONSULTANT, ADWOKAT LL.M
  • T: (+48) 71 75 00 785
  • E: natalia.mosur@olesinski.com
Więcej
Natalia Komarzańska Natalia Komarzańska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • T: (+48) 71 75 00 723
  • E: natalia.komarzanska@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek Małgorzata Łamek SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 757
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej
Ludmiła Kapała Ludmiła Kapała SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 762
  • E: ludmila.kapala@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka Joanna Lentka SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 756
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 22 12 35 234
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Ewa Konior Ewa Konior SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 12 44 46 442
  • E: ewa.konior@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 726
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Marta Hausmann-Kostka Marta Hausmann-Kostka MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 750 07 22
  • E: marta.hausmann@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 750 07 10
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 725
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl