Ochrona konkurencji i konsumentów

  1. Bieżąca analiza działalności pod kątem identyfikacji praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów lub czynów nieuczciwej konkurencji
  2. Reprezentowanie klientów w toku postępowań przed Prezesem UOKIK
  3. Analiza umów handlowych pod kątem prawa konkurencji
  4. Przeciwdziałanie czynom nieuczciwej konkurencji (reprezentacja klientów na etapie przedsądowym i sądowym)
  5. Ochrona praw autorskich do programów komputerowych

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / ATTORNEY AT LAW
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz SENIOR MANAGER / LEGAL ADVISOR
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Anna Chrobot Anna Chrobot PARTNER / ATTORNEY AT LAW
  • E: anna.chrobot@olesinski.com
Więcej
dr Szymon Syp, LL.M. dr Szymon Syp, LL.M. HEAD OF M&A / ATTORNEY AT LAW
  • E: szymon.syp@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / LEGAL ADVISOR
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Andrzej Boboli Andrzej Boboli SENIOR CONSULTANT/ LEGAL DEPARTMENT
  • E: andrzej.boboli@olesinski.com
Więcej
Magdalena Maślak-Gościmińska Magdalena Maślak-Gościmińska SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: magdalena.maslak@olesinski.com
Więcej
Mateusz Kisiela Mateusz Kisiela SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: mateusz.kisiela@olesinski.com
Więcej
Marta Maliszewska Marta Maliszewska SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: marta.maliszewska@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje