Olesiński & Wspólnicy » Kompetencje » Obsługa obcokrajowców

Obsługa obcokrajowców

  1. Projektowanie efektywnych podatkowo modeli zatrudniania i oddelegowania obcokrajowców w Polsce
  2. Opracowanie modeli oddelegowania polskich pracowników i kadry menedżerskiej za granicę z uwzględnieniem aspektów podatkowych, prawa pracy i zabezpieczenia społecznego
  3. Wizy i pozwolenia na pracę
  4. Przejęcie obsługi oddelegowań (prawo, podatki, ZUS) zarówno do Polski, Państw UE jak i z poza Unii
  5. Wsparcie i prowadzenie postępowań przed organami kontrolnymi, również w państwach świadczenia pracy
  6. Pomoc prawna i podatkowa dla osób zagranicznych (w tym VIP)

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Agata Wojtasik-Kołodziej Agata Wojtasik-Kołodziej SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: agata.wojtasik@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Łozińska Katarzyna Łozińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: katarzyna.lozinska@olesinski.com
Więcej
Maja Kapiczowska Maja Kapiczowska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: maja.kapiczowska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Babiarz Magdalena Babiarz SENIOR CONSULTANT / DORADCA PODATKOWY
  • E: magdalena.babiarz@olesinski.com
Więcej
Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Magdalena Florczak Magdalena Florczak SENIOR CONSULTANT / KONSULTANT PODATKOWY
  • E: magdalena.florczak@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Czekajło-Zajkowska Katarzyna Czekajło-Zajkowska MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: katarzyna.czekajlo@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje