M&A / Restrukturyzacje

  1. Modele transakcji: fuzje, przejęcia spółek handlowych, podział, połączenia spółek handlowych, wyodrębnienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa, darowizny przedsiębiorstw, umorzenia/wymiana udziałów, przekształcenia podmiotów, rozwiązanie spółek bez przeprowadzenia likwidacji, likwidacja przedsiębiorstw
  2. Aspekty podatkowe transakcji
  3. Struktury oparte o FIZ, z udziałem nierezydentów, struktury powiernicze
  4. Umowy wspólników, umowy inwestycyjne (opcje na akcje/udziały)
  5. Kontrakty opcyjnie, pochodne instrumenty finansowe, rachunki escrow etc.
  6. Przygotowanie i negocjowanie warunków postanowień dokumentacji transakcyjnej, NDA, w tym spółek giełdowych

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Jakub Kapica Jakub Kapica SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 71 75 00 724
  • E: jakub.kapica@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 32 41 62 101
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 817
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / PRAWNIK
  • T: (+48) 22 12 35 236
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 712
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 715
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / DORADCA PODATKOWY
  • T: (+48) 71 75 00 703
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek Małgorzata Łamek SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 757
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej
Ludmiła Kapała Ludmiła Kapała SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 762
  • E: ludmila.kapala@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 22 12 35 234
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Ewa Konior Ewa Konior SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 12 44 46 442
  • E: ewa.konior@olesinski.com
Więcej
Wojciech Fryze Wojciech Fryze SENIOR MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 750 07 21
  • E: wojciech.fryze@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 711
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 32 41 62 100
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 725
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej
Rafał Olesiński Rafał Olesiński PARTNER ZARZĄDZAJĄCY / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 701
  • E: rafal.olesinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl