M&A / Restrukturyzacje

  1. Modele transakcji: fuzje, przejęcia spółek handlowych, podział, połączenia spółek handlowych, wyodrębnienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa, darowizny przedsiębiorstw, umorzenia/wymiana udziałów, przekształcenia podmiotów, rozwiązanie spółek bez przeprowadzenia likwidacji, likwidacja przedsiębiorstw
  2. Aspekty podatkowe transakcji
  3. Struktury oparte o FIZ, z udziałem nierezydentów, struktury powiernicze
  4. Umowy wspólników, umowy inwestycyjne (opcje na akcje/udziały)
  5. Kontrakty opcyjnie, pochodne instrumenty finansowe, rachunki escrow etc.
  6. Przygotowanie i negocjowanie warunków postanowień dokumentacji transakcyjnej, NDA, w tym spółek giełdowych

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / ATTORNEY AT LAW
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz SENIOR MANAGER / LEGAL ADVISOR
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Rafał Olesiński Rafał Olesiński MANAGING PARTNER/ ATTORNEY AT LAW
  • E: rafal.olesinski@olesinski.com
Więcej
Ludmiła Łuczak Ludmiła Łuczak SENIOR CONSULTANT / LEGAL ADVISOR
  • E: ludmila.luczak@olesinski.com
Więcej
Wojciech Fryze Wojciech Fryze SENIOR MANAGER / ATTORNEY AT LAW
  • E: wojciech.fryze@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / TAX ADVISOR
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / LEGAL ADVISOR LL.M.
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska-Szymczak Magdalena Tyrakowska-Szymczak PARTNER / ATTORNEY AT LAW
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński SENIOR MANAGER / LEGAL ADVISOR
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej
dr Szymon Syp, LL.M. dr Szymon Syp, LL.M. HEAD OF M&A / ATTORNEY AT LAW
  • E: szymon.syp@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / LEGAL ADVISOR
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Łozińska Katarzyna Łozińska SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: katarzyna.lozinska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ LEGAL DEPARTMENT
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Mariusz Purgał Mariusz Purgał MANAGER / ATTORNEY AT LAW
  • E: mariusz.purgal@olesinski.com
Więcej
Karol Niemiec Karol Niemiec SENIOR CONSULTANT/ TAX DEPARTMENT
  • E: karol.niemiec@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek-Bogacz Małgorzata Łamek-Bogacz MANAGER / ATTORNEY-AT-LAW
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej
Agata Wojtasik-Kołodziej Agata Wojtasik-Kołodziej SENIOR CONSULTANT / LEGAL ADVISOR
  • E: agata.wojtasik@olesinski.com
Więcej
Maja Kapiczowska Maja Kapiczowska SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: maja.kapiczowska@olesinski.com
Więcej
Anna Łozowska Anna Łozowska SENIOR CONSULTANT / LEGAL ADVISOR
  • E: anna.lozowska@olesinski.com
Więcej
Cyryl Szudra Cyryl Szudra SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: cyryl.szudra@olesinski.com
Więcej
Wojciech Frankiewicz Wojciech Frankiewicz SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: wojciech.frankiewicz@olesinski.com
Więcej
Paulina Jastrzębiec Siemiątkowska Paulina Jastrzębiec Siemiątkowska SENIOR CONSULTANT / LEGAL ADVISOR
  • E: paulina.siemiatkowska@olesinski.com
Więcej
Joanna Dudek Joanna Dudek SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: joanna.dudek@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Krukowska Katarzyna Krukowska SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: katarzyna.krukowska@olesinski.com
Więcej
Sebastian Kleszyk Sebastian Kleszyk SENIOR CONSULTANT / LEGAL DEPARTMENT
  • E: sebastian.kleszyk@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje