M&A / Restrukturyzacje

  1. Modele transakcji: fuzje, przejęcia spółek handlowych, podział, połączenia spółek handlowych, wyodrębnienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa, darowizny przedsiębiorstw, umorzenia/wymiana udziałów, przekształcenia podmiotów, rozwiązanie spółek bez przeprowadzenia likwidacji, likwidacja przedsiębiorstw
  2. Aspekty podatkowe transakcji
  3. Struktury oparte o FIZ, z udziałem nierezydentów, struktury powiernicze
  4. Umowy wspólników, umowy inwestycyjne (opcje na akcje/udziały)
  5. Kontrakty opcyjnie, pochodne instrumenty finansowe, rachunki escrow etc.
  6. Przygotowanie i negocjowanie warunków postanowień dokumentacji transakcyjnej, NDA, w tym spółek giełdowych

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Wojciech Frankiewicz Wojciech Frankiewicz SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: wojciech.frankiewicz@olesinski.com
Więcej
Agata Wojtasik-Kołodziej Agata Wojtasik-Kołodziej SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: agata.wojtasik@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Łozińska Katarzyna Łozińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: katarzyna.lozinska@olesinski.com
Więcej
Maja Kapiczowska Maja Kapiczowska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: maja.kapiczowska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Anna Łozowska Anna Łozowska SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: anna.lozowska@olesinski.com
Więcej
Karol Niemiec Karol Niemiec SENIOR CONSULTANT/ DZIAŁ PODATKOWY
  • E: karol.niemiec@olesinski.com
Więcej
Kamila Jabłońska Kamila Jabłońska SENIOR CONSULTANT/ RADCA PRAWNY
  • E: kamila.jablonska@olesinski.com
Więcej
Cyryl Szudra Cyryl Szudra senior consultant / aplikant adwokacki
  • E: cyryl.szudra@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kaleta-Maniak Magdalena Kaleta-Maniak SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • E: magdalena.kaleta@olesinski.com
Więcej
Ludmiła Łuczak Ludmiła Łuczak SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • E: ludmila.luczak@olesinski.com
Więcej
Michał Bogacz Michał Bogacz SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: michal.bogacz@olesinski.com
Więcej
Rafał Olesiński Rafał Olesiński PARTNER ZARZĄDZAJĄCY / ADWOKAT
  • E: rafal.olesinski@olesinski.com
Więcej
Wojciech Fryze Wojciech Fryze SENIOR MANAGER / ADWOKAT
  • E: wojciech.fryze@olesinski.com
Więcej
Tomasz Gałka Tomasz Gałka PARTNER / DORADCA PODATKOWY
  • E: tomasz.galka@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Magdalena Tyrakowska Magdalena Tyrakowska PARTNER / ADWOKAT
  • E: magdalena.tyrakowska@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Joanna Kowalczyk Joanna Kowalczyk MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.kowalczyk@olesinski.com
Więcej
Mariusz Purgał Mariusz Purgał MANAGER / ADWOKAT
  • E: mariusz.purgal@olesinski.com
Więcej
Małgorzata Łamek – Bogacz Małgorzata Łamek – Bogacz MANAGER / ADWOKAT
  • E: malgorzata.lamek@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje