Olesiński & Wspólnicy » Kompetencje » Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

  1. Feasilibity study lokalizacji inwestycji
  2. Wsparcie w postępowaniach administracyjnych towarzyszących procesowi budowlanemu (KIP / ocena oddziaływania na środowisko / wyłączenie spod produkcji rolnej / pozwolenie na budowę / uzgodnienia z właściwymi organami)
  3. Współfinansowanie wraz z podmiotami publicznymi inwestycji towarzyszących procesowi budowlanemu (np. drogi dojazdowe do inwestycji)
  4. Udział organizacji ekologicznych w procesie budowlanym
  5. Sporządzanie i negocjowanie umów o generalne wykonawstwo, umów podwykonawczych, etc.
  6. Planowanie systemowe i przygotowywanie dokumentów niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa inwestora w procesie budowlanym (procedury, zgłoszenia, protokoły, oświadczenia etc.)
  7. Kontrola i rozliczanie inwestycji budowlanych (procedury płatności, płatności zastępcze etc.)
  8. Wsparcie negocjacyjne na każdym etapie procesów budowlanych (wykonawcy, finansujący, organy państwowe etc.)

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Maślak-Gościmińska Magdalena Maślak-Gościmińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: magdalena.maslak@olesinski.com
Więcej
Katarzyna Łozińska Katarzyna Łozińska SENIOR CONSULTANT / APLIKANT ADWOKACKI
  • E: katarzyna.lozinska@olesinski.com
Więcej
Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Olga Kotarska Olga Kotarska MANAGER / ADWOKAT
  • E: olga.kotarska@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka – Wróbel Joanna Lentka – Wróbel MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski MANAGER / ADWOKAT
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Marta Hausmann-Kostka Marta Hausmann-Kostka SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: marta.hausmann@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje