Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

  1. Feasilibity study lokalizacji inwestycji
  2. Wsparcie w postępowaniach administracyjnych towarzyszących procesowi budowlanemu (KIP / ocena oddziaływania na środowisko / wyłączenie spod produkcji rolnej / pozwolenie na budowę / uzgodnienia z właściwymi organami)
  3. Współfinansowanie wraz z podmiotami publicznymi inwestycji towarzyszących procesowi budowlanemu (np. drogi dojazdowe do inwestycji)
  4. Udział organizacji ekologicznych w procesie budowlanym
  5. Sporządzanie i negocjowanie umów o generalne wykonawstwo, umów podwykonawczych, etc.
  6. Planowanie systemowe i przygotowywanie dokumentów niezbędnych dla zapewnienia bezpieczeństwa inwestora w procesie budowlanym (procedury, zgłoszenia, protokoły, oświadczenia etc.)
  7. Kontrola i rozliczanie inwestycji budowlanych (procedury płatności, płatności zastępcze etc.)
  8. Wsparcie negocjacyjne na każdym etapie procesów budowlanych (wykonawcy, finansujący, organy państwowe etc.)

Obszary powiązane

Nasi specjaliści

Magdalena Kordas Magdalena Kordas SENIOR CONSULTANT/ APLIKANT RADCOWSKI
  • T: (+48) 32 41 62 101
  • E: magdalena.kordas@olesinski.com
Więcej
Justyna Korycka Justyna Korycka PARTNER / ADWOKAT
  • T: (+48) 22 12 35 225
  • E: justyna.korycka@olesinski.com
Więcej
Olga Kotarska Olga Kotarska SENIOR CONSULTANT / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 754
  • E: olga.kotarska@olesinski.com
Więcej
Joanna Lentka Joanna Lentka SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 756
  • E: joanna.lentka@olesinski.com
Więcej
Ewa Konior Ewa Konior SENIOR CONSULTANT / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 12 44 46 442
  • E: ewa.konior@olesinski.com
Więcej
Salwador Milczanowski Salwador Milczanowski MANAGER / ADWOKAT
  • T: (+48) 71 75 00 726
  • E: salwador.milczanowski@olesinski.com
Więcej
Marta Hausmann-Kostka Marta Hausmann-Kostka MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 750 07 22
  • E: marta.hausmann@olesinski.com
Więcej
Lucyna Brayshaw Lucyna Brayshaw PARTNER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 750 07 10
  • E: lucyna.brayshaw@olesinski.com
Więcej
Filip Mroczkowski Filip Mroczkowski SENIOR MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 711
  • E: filip.mroczkowski@olesinski.com
Więcej
Anna Jurkiewicz Anna Jurkiewicz MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 32 41 62 100
  • E: anna.jurkiewicz@olesinski.com
Więcej
Andrzej Łobodziński Andrzej Łobodziński MANAGER / RADCA PRAWNY
  • T: (+48) 71 75 00 725
  • E: andrzej.lobodzinski@olesinski.com
Więcej

Publikacje

Inne publikacje

Zapisz się do newslettera O&W!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl